O NÁS

Portál Saxana.sk je vstupnou bránou do sveta čipiek a saténu. Vznikol, aby uspokojil potreby moderných žien, ale aj všímavých mužov. Je odpovedou na narastajúci dopyt po kvalitnej spodnej bielizni. Luxusné, elegantné, zvodné, praktické, športové, ale aj cenovo velmi výhodné. Taká je ponuka prádla na Saxana.sk. Portál, ktorý Vám učarí...

Internetový obchod Saxana.sk vznikol v roku 2007 a za toto obdobie sa stal najväcším internetovým predajcom spodnej bielizne na Slovensku. Dnes nájdete v ponuke na Saxana.sk ovela viac. Okrem spodnej bielizne si svoj šatník môžete obohatit o exkluzívne šaty. Stací si v pohodlí vybrat zo širokej ponuky a uskutocnit diskrétny nákup.

Ponúkame exkluzivitu…

Na Saxana.sk nájdete znacky, ktoré nikde inde nedostanete. Naše produktové oddelenie pre Vás každý den sleduje svetové trendy v oblasti spodnej bielizne a hladá spôsob ako Vám ponúknut to najlepšie z najlepšieho.

Pre Vaše výnimocné chvíle …

Doprajte si potešenie. Prezrite si naše stránky aj spolu s partnerom a zistite co sa Vám páci. Preskúmajte svoje tajné priania a odomknite v sebe trinástu komnatu. Všetko co Vám dávame my, je sebavedomie zažit svoje skryté túžby.

Povedali o nás:

„S nakupovaním na Saxana.sk mám len dobré skúsenosti. Super je, že sa tu dajú kúpit aj veci, ktoré sú napríklad z Ameriky a nikde inde na Slovensku sa k nim nedostanem. Objavila som tu napríklad sexi letne minišaty. Páči sa mi, že objednané veci si môžem kludne vyskúšat a keby nieco, mám až 30 dní na to, aby som tovar vrátila.“

Ivica Sláviková
Miss Slovensko 2005