VÝMENA / VRÁTENIENakupovať na Saxana.sk môžete aj v papučiach!

Nakupovanie vie byť vyčerpávajúce nielen pre mužov, ale aj pre ženy. Ponuka vo veľkých nákupných centrách je naozaj široká, ale keď konečne nájdete to čo sa Vám páči, čaká Vás vyzliekanie v nepohodlných kabinkách, rýchle skúšanie, opätovné obliekanie,čakanie v rade na platenie a v prípade, že ste sa v tom strese nerozhodli správne a chcete tovar vrátiť, musíte si návštevu nákupného centra zopakovať. Potom stačí len dúfať, že natrafíte na milú predavačku, ktorá Vám bude ochotná tovar vymeniť.

So Saxana.sk  si ľahko vyberiete tovar niekoľkými klikmi, v pohodlí Vášho domova. Tovar Vám pohodlne doručíme kuriérom až domov, alebo do Vašej práce.

Čo ak sa Vám však zakúpený tovar nebude páčiť, alebo Vám nebude sedieť veľkosť?  V prípade výmeny tovaru za inú veľkosť, farbu, či značku máte so Saxana.sk celých 30 dní na nápravu :-) V prípade, že ste si tovar zakúpili v čase od 1.12.2016 do 23.12.2016, platí predĺžená doba výmeny až do 31.1.2017.

V takýchto prípadoch odporúčame vyplniť Formulár, ktorý nájdete v našom Reklamačnom poriadku. Stiahnuť si ho môžete na tomto odkaze:

Reklamačný poriadok

Následne prepošlite nepoškodený tovar v originálnom balení spolu s neodstrihnutým štítkom na našu adresu. Vo Formulári máte možnosť uviesť o akú výmenu máte záujem, resp. kam si želáte vrátiť peňažné prostriedky.

Vaša Saxana.sk