POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 40 €

AFFILIATE

Saxana.sk, najväčší predajca spodnej bielizne cez internet na Slovensku, ponúka svojim klientom to  najlepšie zo sveta spodnej bielizne. Pri určitých značkách sa môže pochváliť exkluzivitou, tzn. že produkty ako šaty Americkej značky Forplay, alebo svietiacu bielizeň majú zákazníci možnosť zakúpiť výhradne v tomto internetovom obchode.

V prípade, že máte internetovú stránku kde ste radi umiestnili banner a tak ponúkali produkty Saxana.sk , máme pre Vás výhodnú ponuku bez akýchkoľvek nákladov.

Svoju silnú pozíciu na trhu sme dosiahli na základe neustáleho zvyšovania povedomia a kvalitných služieb,ktoré naši zákazníci dostávajú. Spolupracujeme s najsilnejšími inzertnými portálmi čo Vám zabezpečuje každodenné promovanie značky Saxana.sk.

My Vám môžeme ponúknuť možnosť profitovať z mena Saxana.sk a to spoluprácou vo forme Affiliate partnera. Išlo by o formu provízneho predaja. Vy by ste si na svoju stránku umiestnili štýlový banner, alebo vyhľadávač  promujúci akcie a novinky zo Saxana.sk. Každému kto sa preklikne  cez banner na Vašej stránke ku nám, sa zapíšu cookies, podľa ktorých by sme vedeli odfiltrovať kupujúcich zákazníkov prichádzajúcich z Vašeho portálu. Za každý takýto nákup by Vám patrila provízia. V prípade, že by tento klient spravil opakovaný nákup už napriamo na Saxana.sk, tzn. že by už nešiel cez Vašu stránku, systém by ho opäť rozoznal a provízia by išla opätovne Vám.

Zodpovednosť spojenú s predajom, doručením a prípadnou reklamáciou tovaru preberá na seba portál Saxana.sk. Povinnosťou affiliate partnera je len umiestnenie reklamnej plochy.

V prípade, že sa o tejto možnosti spolupráce chcete dozvedieť viac, kontaktujte nás na [email protected]

Výhody affiliate programu:

- Spolupráca s najväčším internetovým predajcom spodnej bielizne

- Široká a aktuálna ponuka produktov

- Registrácia je úplne zdarma

- Výška provízie sa zvyšuje s množstvom predaného tovaru

- Vyplácame províziu aj nepodnikateľským subjektom

- Jeden z najpohodlnejších spôsobov zarábania

- Mesačné vyplácanie provízií

- Kvalitné affiliate rozhranie, v ktorom je neustály prehľad predaja a klikov na Vašej webstránke