POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 40 €

FAQ

Objednávka

Môžem zmeniť svoju objednávku, po tom čo bola potvrdená?
Môžete. Stačí, ak zavoláte na náš zákaznícky servis na telefónne číslo +421 232 115 470 v Pondelok až Piatok medzi 9.00 -17.00. Môžete nás tiež kontaktovať s požiadavkov na e-mail [email protected]  Radi s Vami dohodneme zmenenie objednávky na Vami požadovaný tovar.

Nebol mi doručený správny tovar.
Vybavujeme Vaše objednávky s najväčšou starostlivosťou a snažíme sa doručiť všetko so 100% presnosťou. Je nám však veľmi ľúto ak sme Vám doručili zlý tovar, alebo nesprávnu veľkosť. Prosím, pošlite nám v takomto prípade tovar naspať a my Vám zašleme správny tovar čo najskôr.

Ako viem, že moja objednávka bola dokončená správne?
Po tom ako dokončíte objednávku na Saxana.sk, Vám príde na e-mail správa o úspešnom objednaní tovaru, spolu so všetkými informáciami o objednávke.

Zabudol/a som heslo. Ako získam nové?
Pošleme vám ho na Váš e-mail. Stačí ak pôjdete na Prihlásenie/Registrácia  a kliknete na  Zabudol som heslo. Vyplníte e-mail a do Vašej e-mailovej schránky Vám príde nové vygenerované heslo.

Doručenie/Poštovné

Ako môžem vrátiť tovar na Saxana.sk?
Je to jednoduché. Nesadol Vám tovar, alebo máte nesprávnu veľkosť? Všetky produkty, zakúpené na stránke Saxana.sk je možné vymeniť, alebo vrátiť až do 30 dní. Ďalšie informácie nájdete tu Výmena/Vrátenie 

Môžem si tovar objednať aj mimo Slovenskej republiky?
Samozrejme. Tovar Vám vieme doručiť aj do iných štátov. Musíme Vás však upozorniť, že poštovné v takomto prípade bude vyššie ako doručenie v rámci Slovenskej republiky.

Môžem si nechať doniesť tovar aj inam ako domov?
Bez problémov. Ste v práci celý deň a nechcete si brať dovolenku, aby ste čakali na balíček? Nechajte si tovar doručiť do práce, alebo kamkoľvek inde...

Može tovar na adrese doručenia prebrať niekto iný?
Určiete. Tovar môže prebrať ktokoľvek, ak bude na adrese doručenia za Vás.

Aké sú poplatky za poštovné?
Poštovné je zadarmo pri objednávky vyššej ako 40 Eur, inak platíte poštovné vo výške 2,90 Eur.

Kedy mi bude doručený tovar?
Snažíme sa robiť všetko preto, aby ste tovar mali doručený čo najskôr.  Dodacia lehota je pri každej značke iná.

Môžem si tovar vyzdvnihnúť osobne? 
Tovar je možné si vyzdvihnúť osobne na základe predchádzajúcej výzvy, a to na adrese: Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava. Máte k dispozícii parkovanie priamo pri budove, zdarma!