POŠTOVNÉ ZADARMO pri nákupe nad 40 €

OPATRENIA PRE CORONA VÍRUS


Milí zákazníci, keďže zdravie je to najdôležitejšie, a nesmierne si vážime to vaše i našich kolegov, pristúpili sme k sérii opatrení, ktorými ho chceme chrániť zo všetkých síl.Doba na výmenu a vrátenie tovaru
Lehotu na výmenu a vrátenie tovaru sme predĺžili na celých 60 dní, čo vám zabezpečí dostatok času, aby ste nemuseli ísť na poštu v blízkej budúcnosti. Takisto vás chceme poprosiť, aby ste pri zasielaní tovaru naspäť mali na pamäti zvýšenie hygienických opatrení a chránili sa v maximálnej možnej miere.
Zákaznícky servis
Na vaše otázky budeme aj naďalej odpovedať cez všetky dostupné komunikačné kanály. To znamená: telefonicky, mailom aj cez správy na sociálnych sieťach (Facebook a Instagram)
Hygienické opatrenia
Všetci naši zamestnanci, ktorí sú v kontakte s vašimi zásielkami, majú neustále rúška, rukavice a iné ochranné prostriedky. Dbáme na ich zdravotný stav a maximálne vydezinfikované pracovné prostredie.
Kolegovia, ktorí sa každý deň starajú o vybavenie vašich objednávok a zabalenie balíkov pracujú v malých tímoch, aby sme minimalizovali kontakt aj v rámci firemných priestorov.Platba
Síce sme dobierku nezrušili, ale ak môžete, prosíme, využívajte možnosť platby kartou vopred alebo prostredníctvom bankového prevodu.
Doručovanie
Tovar odosielame ako doposiaľ, to znamená s doručením do 24/48 hodín prostredníctvom kuriérskej služby GLS. Pri preberaní vašich balíčkov sa vôbec nemusíte obávať. Kuriérska služba dbá na všetky hygienické opatrenia rovnako. Kuriéri sú počas doručenia vybavení rúškom, rukavicami a snažia sa udržiavať od Vás čo najväčší možný odstup.
Osobný odber
Náš showroom v Bratislave je zatvorený do odvolania, avšak už teraz sa tešíme na naše osobné stretnutia.
Prajeme vám všetko dobré, hlavne zdravie.